Öppettider

Måndag – Fredag 10-18
Lördag 10-14
Söndag Stängt

 

På vår kalender på Bokadirekt kan ni även se våra tider
vi har tidigare/senare än ordinarie öppettider.

Alla frågor behöver svar!

Vi som jobbar här

Miia Tennberg Certifierad Lärare/Terapeut

miia@basicbeauty.se

0736-92 12 40

Alexander Mihajlovic Legitimerad Spec.SSK

alexander@basicbeauty.se

0704-57 31 98

Amanda Granlund Certifierad Nagelterapeut

amanda@basicbeauty.se

046-272 60 60

Lisa Johansson Certifierad Hudterapeut

lisa@basicbeauty.se

046-272 60 60

Emelie Andersson Certifierad Hudterapeut

emelie@basicbeauty.se

046-272 60 60

Julia Nilsson Certifierad Nagelterapeut

julia@basicbeauty.se

046-272 60 60

Nicki Karlsson Certifierad Hudterapeut

nicki@basicbeauty.se

046-272 60 60