Vi är Proffs!

På Basic Beauty behandlas du endast av utbildad och certifierad personal som alltid håller sig uppdaterade inom sitt område för att kunna erbjuda moderna och bästa möjliga behandlingar.

Hos oss är kundbemötande a och o, och vi garanterar alltid att du som kund lämnar oss med ett gott bemötande och ett stort leende.

Om du undrar över något mer, är du varmt välkommen att kontakta oss. Vi är öppna och svarar på alla frågor.

Vi som jobbar på Basic Beauty

Miia Tennberg

0736-92 12 40
miia@basicbeauty.se
Certifierad Lärare Vaxterapeut /Spraytan Artist

Emelie Andersson

046-272 60 60
emelie@basicbeauty.se
Certifierad Hudterapeut

Alexander Mihajlovic

0704-57 31 98
alexander@basicbeauty.se
Legitimerad Spec.SSK

Julia Nilsson

046-272 60 60
julia@basicbeauty.se
Certifierad Nagelterapeut

Amanda Granlund

046-272 60 60
amanda@basicbeauty.se
Certifierad Nagelterapeut

Madeleine Skovgaard

046-272 60 60
madeleine@basicbeauty.se
Certifierad Hudterapeut

Nicki Karlsson

046-272 60 60
nicki@basicbeauty.se
Certifierad Hudterapeut

Boka ditt besök direkt